Emma Watson: Her Yasta Guzel!

Emma Watson, Elle Fransa'dan sonra bu sefer de Elle Kanada için kamera karşısına geçti. Emma verdiği röportajdan bazı kesitler:

"Her yaşın ayrı bir tadı var. Ben her yaştan zevk almasını biliyorum."

"Ben asla bu işte en iyisiyim demiyorum. Bazen gerçekten çok sıkıldığım ya da uyuyakaldığım olabiliyor."

"İlk iki Harry Potter filminde Tom Felton'dan hoşlanıyordum. O benim ilk aşkımdı. Bunu o da biliyordu. Bunun hakkında hala konuşur ve güleriz. Şu an gerçekten çok iyi arkadaşlarız. Bu harika..."

"O kadar çekim yaptıktan sora seksi olmanın, utanç verici ve kafa karıştırıcı davranmak üstüne kurulu olduğunu öğrendim. Bir dergi için kamera karşısına geçtiğimde, insanlar umutsuzca beni ve tarzımı değiştirmeye çalışıyor. Örneğin saçımı daha sarı yapmak ya da kahverengi gözlerim yerine verdiği aptal lensleri takmamı istemeleri gibi. Ve birçok kıyafetleri var. İnsanlar beni mini-eteklerle görmek istiyor. Ama bu ben değilim. Çok rahatsız hissediyorum. Ben hiçbir yere mini-etekle gitmem. Çünkü Hermonie imajımı korumam gerektiğini de biliyorum. Hermonie baskısı üzerimde hiç olmasaydı da bunu yapmazdım. Açıkçası ben yaptırdığı hareketlerin seksi olduğunu düşünmüyorum. Seksi olmak onlar için "Ben göğüslerim dışarda ve kısa eteğimle karşındayım. Sahip olduğum her şeyi görebiliyor musun?" gibi bir şey. Benim seksi olmaya bakış açım bundan çok daha farklı. O kadar fazla şeye gerek olduğunu dşünmüyorum. İnsan yarıçıplak olmadan da seksi olabilir. İnsanlar ne dediğim anlamıştır bence."

Emma'nın kapak olduğu Elle Kanada sayısı bu ay Kanada raflarında yerini alıyor. Emma'nın kapak kızı olduğu  Elle Fransa da yine bu ay satışta. Ne diyelim... Emma her yaşta güzel!

Elle Kanada çekimleri:

  

Elle Fransa çekimleri:

   

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !